Новини

Супер подарунок для всіх любителів спорту!

Супер подарунок для всіх любителів спорту!

Viasat дарує футбольний м’яч з автографом ЗІРКИ футболу України! Щоб взяти участь у розіграші необхідно підключити додатковий пакет «Супер спорт» до 30.09.

Розіграш відбудеться 07.10 серед всіх клієнтів Viasat, у яких активовано пакет «Супер спорт» додатково до основної підписки. Кожен має шанс виграти подарунок!

До пакету «Супер спорт» входять 2 топові спортивні канали – Setanta Sports та Setanta Sports+, на яких восени транслюватимуться матчі міжнародних чемпіонатів за участю збірної України та спортивні змагання з інших видів спорту. Дивіться весь світовий спорт на каналах Setanta!

Деталі тут
Перемагаймо разом!


Підключити пакет «Супер спорт» можна у Особистому кабінеті користувача або у Viasat Viber боті


 

Setanta Sports (№302 в ЕПГ) – спортивний канал, на якому транслюють матчі англійської Прем'єр-Ліги, Шотландської Професійної футбольної Ліги, а також баскетбольні матчі NBA та гонки Формули 1.


Setanta Sports+ (№303 в ЕПГ) – це зовсім молодий спортивний телеканал, що почав свою роботу в 2020 році. В ефірі каналу прямі трансляції матчів Кубка футбольної ліги Англії, чемпіонат по футболу, змішані бойові мистецтва (UFC) та інші ключові події світу спорту.


✅ Телефонуйте 0 800 502 096