Новини

Оновлення каналів в пакетах Viasat

Оновлення каналів в пакетах Viasat

Шановні клієнти!

Інформуємо Вас, що відповідно до рішень Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення щодо внесення до списку каналів, ретрансляція яких дозволена на території України, а також окремих повідомлень Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, канали TV1000, TV1000 Action, TV1000 World Kino, ViP Comedy, ViP Megahit, Epic Drama, Viasat History, Explore та Nature не включено до переліку дозволених для ретрансляції на території України. Тому зазначені канали будуть вилучені з пакетів Viasat, а також з тарифних планів усіх національних телепровайдерів, починаючи з 31 березня 2023 року.

Зазначимо, що наша супутникова платформа працює на задоволення потреб Вас, як клієнтів, і постійно шукає нові можливості залучення відомих міжнародних телевізійних каналів до своїх пакетів, аби наші клієнти жодного дня не відчували дискомфорту у перегляді телебачення і продовжували насолоджуватися найкращим телевізійним контентом.

Тому на заміну зазначених каналів ми презентуємо абсолютно нові ексклюзивні канали, що вразять вас своїм супер-наповненням, сучасними фільмами та серіалами з першої хвилини! Зустрічайте! Протягом квітня 2023 ми додаємо в наші пакети:

  • 8 фільмових каналів - Cine+, Cine+ Hit HD, Cine+ Legend, Kinoliving, Kinowood, Hollywood HD, Наше улюблене кіно, Dizi;
  • 5 пізнавальних каналів - History 2, One Planet, Travel XP, Континент Е, National Geographic Wild;
  • 1 дитячий канал - Cine+ Kids.

Згодом познайомимо Вас із кожним телеканалом окремо, а також анонсуємо ще більше розіграшів і супер призів! Залишайтесь з нами!

Щиро дякуємо всім своїм клієнтам за розуміння!

Вистоїмо разом! Все буде Україна!