Новини

Нові пізнавальні канали в пакетах Viasat

Нові пізнавальні канали в пакетах Viasat

Ваше дозвілля стане ще цікавішим та кориснішим з новими пізнавальними  каналами! Viasat з радістю повідомляє, що тепер наших пакетах є такі 4 чудові канали:

History 2 (№202 в ЕПГ) – це пізнавально-розважальний канал про історію. Канал подає інформацію інноваційними способами. В його передачах проводяться захопливі паралелі, які створюють нове прочитання історичних подій. Глядачі дізнаються про таємниці і секрети історії, які раніше приховувалися або не мали наукового підтвердження. Канал орієнтовано на аудиторію різного віку і буде цікавий як школярами, так і дорослим.

One Planet (№203 в ЕПГ) – пізнавально-розважальний канал про природу, науку, технології, історію і культуру. Темні глибини космосу, дослідження різномаїття життя на нашій планеті та увесь світ інновацій в одному каналі - One Planet.

Travel XP (№200 в ЕПГ) – індійський канал про подорожі, пригоди і стиль життя народів різних країн. Нові місця, грандіозні готелі їжа, культура, природа та спадщина жителів різних куточків планети - все це в одному каналі Travel XP!

Континент Е (№204 в ЕПГ) - пізнавально-розважальний канал для сучасних жінок, який пропонує програми та розважальні шоу про сім’ю та дітей, будинок, моду та красу, здоров’я, цікаві історії з життя.

National Geographic Wild (№201 в ЕПГ) - це культовий пізнавальний канал про дику природу. Контент каналу дуже різноманітний – наукові передачі, дослідницькі відео, реаліті шоу. У дикій природі тварин знімає спеціальна робототехніка, щоб уникнути небезпечних ситуацій. Канал буде цікавим для всіх, хто прагне пізнати світ навколо.

Канали History 2 (№202 в ЕПГ), One Planet (№203 в ЕПГ), Travel XP (№200 в ЕПГ) та Континент Е (№204 в ЕПГ) вже зараз можна дивитися в пакетах «Сімейний», «Престижний» та «Преміум HD».

А для клієнтів Пакетів «Престижний» та «Преміум HD» доступний також ще один надзвичайно цікавий пізнавальний канал про дику природу - National Geographic Wild (№201 в ЕПГ).

Сподіваємось, що вам сподобається розширення пропозиції Viasat!

Бажаємо приємного перегляду!