Запасайтеся телебаченням VIASAT на рік вперед!

Запасайтеся телебаченням VIASAT на рік вперед! Запасайтеся телебаченням VIASAT на рік вперед!

Підключайте пакети «Сімейний» та «Престижний» на 12 місяців за спеціальною ціною!

Сплачуйте один раз відразу всю суму вартості зазначених пакетів на рік зі знижкою 20% і 30% та економте свій час та гроші! Кожен клієнт, що скористається цією пропозицією, отримує підключення двох додаткових телевізорів безкоштовно! Підключайтесь самі та підключайте друзів чи сусідів і насолоджуйтесь переглядом без переплат!

Хіт продажів, пакет «Сімейний» з передплатою на 1 рік коштуватиме 1299 грн. До пакету входять більше 115 каналів, серед яких є як українські національні канали, так і канали родини Viasat, а також популярні тематичні канали (кіно, спорт, пізнавальні, дитячі). З пакетом «Сімейний» вся родина завжди обере собі передачу чи фільм до смаку! 

Чудова пропозиція розповсюджується також на світові пізнавальні та фільмові канали, які входять до пакету «Престижний». При оплаті на 1 рік вони доступні всього за 1899 грн. В «Престижний» пакет входять більше 126 світових популярних, спортивних, пізнавальних, фільмових, дитячих телеканалів! Багато каналів транслюються в HD якості, що надасть змогу насолодитися картинкою високої чіткості.

Щоб підключити цю пропозицію, звертайтеся в Центр інформаційної підтримки:

  068 170 82 82
  050 170 82 82
  093 170 82 82

З 13-го місяця відповідно діє стандартна абонентська плата – 159 та 199 грн/міс в залежності від обраного тарифного пакету.
Деталі тут.

✅ Підключити підписку на 12 місяців легко і зручно у Особистому кабінеті користувача або у Viasat Viber боті


Замовляйте консультацію одним кліком! Тисніть на кнопку нижче і оформіть виїзд майстра Viasat просто зараз!👇