Дитячий 19 грн/міс

Дитячий 19 грн/міс Дитячий 19 грн/міс

Спеціально для абонентів пакетів Національний Viasat пропонує додатковий пакет «Дитячий», до якого входять 3 світові дитячі канали, всього за 19 грн на місяць!

Ваші діти проведуть свій вільний час весело та корисно, переглядаючи популярні розважальні мультфільми і цікаві освітні передачі. Для малечі підійде канал Nick Jr., старші школярі оцінять передачі та шоу каналу Nickelodeon, а канал Nicktoons прийдеться до вподоби всім глядачам, оскільки відомий своїми легендарними анімаційними серіалами.  

Підключайте пакет Дитячий просто зараз та проводьте затишні вечори з дітьми!


Nickelodeon - розважальний канал №1 для дітей у всьому світі. Всі передачі Nickelodeon відрізняються цікавими сюжетами, живими, яскравими персонажами і, найголовніше, - відмінним гумором. З цим телеканалом ваші діти будуть навчатися із задоволенням і розважатися з користю. 


Nick Jr. - освітній телеканал для дошкільнят, з яким діти навчаються математики, іноземних мов та пізнають світ. В ефірі - якісні мультсеріали, переважно оригінальні передачі, вироблені ексклюзивно для Niсkelodеon або за участю цього всесвітньо відомого дитячого каналу.


Nicktoons - канал для дітей, який транслює відомі анімаційні серіали та популярні шоу. Сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам. 


✅ Підключити пакет «Дитячий» можна у Особистому кабінеті користувача або у Viasat Viber боті


Бажаєте замовити консультацію у наших спеціалістів? Тисніть кнопку нижче 👇