Прем'єр 49 грн/міс

Прем'єр 49 грн/міс Прем'єр 49 грн/міс

Додатковий пакет «Прем’єр» - створений спеціально для кіноманів! До пакету входять відомі канали світових кінопрем‘єр та блокбастерів Hollywood HD та Viasat Kino Megahit HD. Пакет доступний для замовлення всім активним абонентам додатково до свого основного пакету за 49 грн/міс.


Hollywood HD (№101 в ЕПГ) – це преміальна версія каналу Hollywood. На цьому каналі демонструється краща кінопродукція у світі, проте основна перевага належить фільмам, знятим на студіях Metro-Goldwyn-Mayer (MGM). Фільми цієї студії мають понад 200 премій «Оскар» у категорії «Кращий фільм». Тому захоплююче дозвілля Вам гарантовано!

Viasat Kino Megahit HD (№100 в ЕПГ) – це канал з останніми голлівудськими блокбастерами і телевізійними прем'єрами кращих американських та світових фільмів. На Вас чекають лідери касових зборів США, картини за участю блискучих акторів - володарів численних премій, захоплюючі кінохіти останніх років, що підкорили серця глядачів у всьому світі. Канал Viasat Kino Megahit HD в якості HD відкриє для вас дивовижні світи і віднесе подалі від усіх проблем.


✅ Підключити пакет «Прем’єр» можна у Особистому кабінеті користувача або у Viasat Viber боті


Бажаєте замовити консультацію у наших спеціалістів?

Тисніть кнопку нижче 👇